Agencja Opiekun

Justyna Kubiak

Regionaly Manager Sprzedaży

„Żeby poznać zakończenie podróży, trzeba w nią wyruszyć”

Swoją podróż z ubezpieczeniami rozpoczęłam w 2011 roku jako agent ubezpieczeniowy. Pierwsze kroki w sprzedaży stawiałam w Agencji „Market ubezpieczeń”, gdzie spędziłam 4 lata.

Ten czas pokazał mi, że nie widzę siebie w innym miejscu niż ubezpieczenia. Kolejnym przystankiem w mojej podróży była Agencja „Grupy finansowej Extender”, gdzie spędziłam 6 lat pozyskiwania wiedzy i umiejętności w dziedzinach ubezpieczeń komunikacyjnych, firmowych oraz majątkowych.

Chęć rozwoju oraz to, że kocham pracę z ludźmi przywiodła mnie w miejsce, w którym teraz jestem, do „Opiekuna” gdzie od 2021 roku zajmuje się wsparciem sprzedaży, tworzeniem ofert, wyliczeniami, długoterminowymi planami sprzedaży, a także sprawowaniem pieczy nad Agentami oraz wpieraniem ich wiedzy.

Najważniejsze w życiu to robić to, co się kocha, w każdej dziedzinie życia. Czas wolny spędzam na dalszym odkrywaniu, kocham podróżować, odkrywać nowe miejsca oraz  poznawać uśmiechniętych ludzi. Lubię wolność,  którą  daje  mi jazda  motocyklem oraz malowanie obrazów.

justyna.kubiak@agencjaopiekun.pl

733 001 736

Punkt Sprzedaży: ul. Łagiewnicka 54/56, Łódź

JUSTYNA KUBIAK