Agencja Opiekun

O nas

OPIEKUNA tworzą ludzie, czyli MY!

Jesteśmy zespołem dla którego najważniejsze jest dbanie o szczegóły.

Na rynku ubezpieczeniowym działamy od ponad 20 lat, stale rozwijając się i zdobywając doświadczenie. Zdecydowana większość naszych Partnerów rozpoczynała swoją karierę              w różnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych, dzięki czemu jako zespół tworzymy ogromną bazę wiedzy, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. 

Wśród nas są specjaliści od ubezpieczeń majątkowych, życiowych i korporacyjnych. OPIEKUN dba o wszystkie potrzeby ubezpieczeniowe swoich Klientów, zapewniając kompleksową obsługę i pomoc przy zgłaszaniu szkód. 

OPIEKUN jest bardzo często wyróżniany przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, które doceniają jakość naszej pracy i obsługi Klienta.

Nasz zespół uczestniczy w wielu akcjach charytatywnych, do których przyłączać się mogą również nasi Klienci, zapraszamy do uczestniczenia z nami w zbiórkach dla Szlachetnej Paczki, łódzkiego schroniska i innych lokalnych fundacji.

Całym sercem jesteśmy z naszymi sąsiadami z Ukrainy i w pełni się z nimi solidaryzujemy. #SolidarnizUkrainą  #Ukraina  #stopwojnie