Agencja Opiekun

  

Zabezpiecz przyszłość swojego dziecka!

 

Oszczędzanie to trudna sztuka – wymaga systematyczności, sumienności, wytrwałości, a czasem nawet rezygnacji z przyjemności. Dużą motywacją do odkładania części wynagrodzenia mogą być nasze dzieci, a dokładnie troska o ich przyszłość.

Celem oszczędzania może być odkładanie pieniędzy…

na edukację,
na mieszkanie,
na wspólne wakacje i podróże, które rozwijają dzieci i budują ich najbarwniejsze wspomnienia.

Sposobem oszczędzania i ochrony jest polisa posagowa.

Co to jest?

Ubezpieczenie posagowe jest polisą, która ma zapewnić środki finansowe dziecku wkraczającemu w dorosłe życie na dobry start. Wykupienie ubezpieczenia jest możliwe, dopóki dziecko nie ukończy 18. roku życia. Może tego dokonać rodzic lub prawny opiekun, jak również dziadkowie czy rodzice chrzestni.

Jak działa?

Posagówka działa w bardzo prosty sposób.

Ubezpieczający podczas podpisywania umowy wskazuje dziecko, które będzie objęte ochroną. Wpłaca regularnie składki na poczet przyszłej wypłaty środków. Na koniec umowy (w momencie osiągnięcia przez potomka wieku pełnoletniego) pieniądze z ubezpieczenia są wypłacane i można je przeznaczyć na dowolny cel — od kupna mieszkania, przez sfinansowanie studiów, po pokrycie bieżących wydatków.

I najważniejsze: jeśli w międzyczasie dojdzie do śmierci płatnika składek, Towarzystwo Ubezpieczeniowe przejmuje obowiązek odprowadzania składek w jego imieniu. 

Dziecko otrzyma więc dokładnie taką kwotę jaka umówiona była w polisie, niezależnie od tego ile pierwotny płatnik zdołał przed śmiercią na tę polisę wpłacić.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń:
733 808 780

Napisz:
📧 kontakt@agencjaopiekun.pl

📧 facebook.com/OpiekunUbezpieczenia

📧 instagram.com/opiekunubezpieczenia/

lub odwiedź nasze biura:

w Łodzi:
 Łagiewnicka 54/56, budynek B, 8 piętro
ul. Andrzeja Struga 49/51
 ul. Przybyszewskiego 113

w Konstantynowie Łódzkim:
 Jana Pawła II 17

lub w Kielcach:
 Leszczyńska 69B